Mika Raun’un Sevgilisine İsyan Etti: Değişen Sesi ve Sevgilisinin Kıskançlık Seviyesi Tepki Çekti!

Mika Raun’un öve öve bitiremediği, herkesten sakladığı sevgilisine kıskançlık yüzünden isyan ettiği videoda, sosyal medya kullanıcılarının dikkatini ameliyatla değiştirdiği sesi çekti. Detaylar 👇

Geçirdiği estetik ve cinsiyet değişim operasyonlarıyla gündeme bomba gibi düşen sosyal medya fenomeni Mika Raun’a mutlaka denk gelmişsinizdir.

Özel hayatıyla sürekli merak edilen ve aşklarıyla da konuşulan Mika Raun’un aşkta yüzü bir türlü gülmemişti.

Önce Oğuzhan isimli sevgilisini sır gibi saklamıştı, sonra kendisini bir soru cevap videosu çekerek halka arz edince ayrılmışlardı. Ardından Kısmetse Olur Oğulcan’la adı anılmıştı, görüntüler gelmişti fakat iki taraf da ilişkiyi yalanlamıştı.

Geçtiğimiz günlerde, Mika Raun’un hayatında Batu isimli yeni biri olduğunu öğrendik. Mika yine, eniştenin yüzünü göstermese de kendisiyle birçok hikaye paylaştı hatta bir örnek dövme yaptırdı.

Öve öve bitiremediği yeni sevgilisiyle arabadan bir video paylaşan ve sevgilisinin kıskançlığına isyan eden Mika Raun yine çok konuşuldu.

Fakat bu sefer odak sadece eniştede ve yaşadıkları kıskançlık probleminde değil, en son ses değiştirme ameliyatı geçiren Mika Raun’un yeni sesindeydi!

1. Bazıları sevgilisinin Mika Raun’u kıyafeti yüzünden bulunduğu yerden alıp çıkarmasına tepki gösterdi 👇

2. 👇

3. 👇

4. 👇

5. 👇

6. 👇

7. Bazıları da değişen sesini eleştirdi 👇

8. 👇

9. 👇

10. 👇

11. 👇

12. 👇

13. 👇

14. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x